podlahy / dveře / obklady / dlažba / realizace interiérů nejen pro Kroměříž, Holešov, Bystřici pod hostýnem a Zlín / PDK Styl s.r.o.

podlahy / dveře / obklady / dlažba / realizace interiérů nejen pro Kroměříž, Holešov, Bystřici pod hostýnem a Zlín podlahy / dveře / obklady / dlažba / realizace interiérů nejen pro Kroměříž, Holešov, Bystřici pod hostýnem a Zlín - maloobchodní a velkoobchodní prodej dodávka od zaměření až po finální realizaci

Provozní doba

pondělí - pátek
8:30 - 11:30 12:30 - 17:00
sobota
zavřeno

Dodáváme stínící techniku CLIMAX - stínící technika

Podlahové krytiny

Firma PDK Styl s.r.o. Vám nabízí nejen široký výběr podlahových krytin jako laminátové podlahy, dřevěné podlahy, pvc, linoleum, korkové podlahy od předních výrobců nejen v oblasti Holešova, Bystřice pod Hostýnem, Kroměříže a Zlína.

Interiérové dveře

Nabízíme další prvky interiéru jako jsou interiérové dveře a obložkové zárubně, v různých modifikacích, např. Kyvné, posuvné po stěně nebo zasouvací do stavebního pouzdra, dvoukřídlé a v několika různých dekorech. Dalším prvkem jsou samonosná schodiště točitá, segmentová a stahovací.

Keramika

V naší nabídce najdete nejen keramické obklady a dlažby, dlažby venkovní, gres - slinutá dlažba, dlažba glazovaná I neglazovaná, obklady a dlažby do koupelny, obklady a dlažby do kuchyní, keramické obkládačky a dlaždice do interiéru i exteriéru, baterie ale i další vybavení koupelen, lepicí a spárovací hmoty a stavební chemie. Námi nabízený sortiment zahrnuje obklady a dlažby různych velikostí a formátu.

Stínící technika

Dodáváme a instalujeme kvalitní stínící techniku značky CLIMAX Žaluzie. V naší nabíce naleznete široký sortiment venkovních žaluzií, vnitřních žaluzií, venkovních rolet, markýz, pergol, látkového stínění a sítí proti hmyzu.

Kompletní řešení

Na uvedené Vám navrhneme a doporučíme nejvhodnejší řešení pro Váš prostor a účel jeho užívaní. Vypracujeme pro Vás cenovou kalkulaci, po odsouhlasení ceny a podepsání smlouvy provedeme úpravu podkladů. Je to jedna z nejdůležitějších činností (která je mnohokrát podceňována), protože kvalitně a odborně provedená úprava podkladů je základem pro celkovou funkčnost a trvanlivost každé podlahy. Na tyto práce používáme kvalitní materiály, nivelační stěrky, penetrace, lepidla od firmy THOMSIT, SCHONOX a ARTELIT, u nichž máme záruku, že vše bude fungovat a pracovat jak má. Následně provedeme montáž nebo pokládku krytin montážníky, kteří jsou pravidelně proškolováni o nových postupech, výrobcích a technologiích u našich dodavatelů a výrobců.

PDK Styl s.r.o. - www.pdkstyl.cz - obklady / dveře / keramika

podlahy / dveře / keramika / obklady / dlažba - nejen pro Kroměříž, Holešov, Bystřici pod hostýnem a Zlín