podlahy / dveře / obklady / dlažba / realizace interiérů nejen pro Kroměříž, Holešov, Bystřici pod hostýnem a Zlín / PDK Styl s.r.o.

podlahy / dveře / obklady / dlažba / realizace interiérů nejen pro Kroměříž, Holešov, Bystřici pod hostýnem a Zlín podlahy / dveře / obklady / dlažba / realizace interiérů nejen pro Kroměříž, Holešov, Bystřici pod hostýnem a Zlín - maloobchodní a velkoobchodní prodej dodávka od zaměření až po finální realizaci

Provozní doba

pondělí - pátek
8:30 - 11:30 12:30 - 17:00
sobota
zavřeno

Dodáváme stínící techniku CLIMAX - stínící technika

Představení firmy

Společnost PDK Styl s.r.o. je poskytovatel kvalitních a profesionálních služeb nejen v oblasti prodeje podlahovin a interiérových dveří známých zahraničních výrobců (např. Sapeli, Solodoor, Masonite), ale I v odborné montáži. Nabízíme profesionálně položené dlažby v koupelnách I kuchyních. Samozřejmostí jsou rozpočty a poradenství ze stran odborně vyškoleného personálu, který pomůže klientům s nelehkým výběrem z rozsáhlého sortimentu.

Ve své vzorkovně podlahovin a interiérových dveří vystavujeme zboží prestižních zahraničních výrobců (např. Sapeli, Solodoor, Masonite), které se neustále aktualizují o nejnovější trendy. Nesoustředíme se jen na náš domovký region v oblasti Holešova, Bystřice pod Hostýnem, Kroměříže a Zlína, ale díky profesionalitě a dlouholetým zkušenostem získavá společnost velmi zajímavé projekty po celé České republice, a tím se samozrejmě řadí mezi nejvýznamější prodejce v regionu.

Na detailech nám záleží

Při montáži podlah dbáme hlavně na detailech obvodových lišt, soklů, různých přechodů a úhlů, kde může nekvalitně odvedená práce kazit dojem celého interiéru.

PDK Styl s.r.o. - www.pdkstyl.cz - obklady / dveře / keramika

podlahy / dveře / keramika / obklady / dlažba - nejen pro Kroměříž, Holešov, Bystřici pod hostýnem a Zlín