podlahy / dveře / obklady / dlažba / realizace interiérů nejen pro Kroměříž, Holešov, Bystřici pod hostýnem a Zlín / PDK Styl s.r.o.

podlahy / dveře / obklady / dlažba / realizace interiérů nejen pro Kroměříž, Holešov, Bystřici pod hostýnem a Zlín podlahy / dveře / obklady / dlažba / realizace interiérů nejen pro Kroměříž, Holešov, Bystřici pod hostýnem a Zlín - maloobchodní a velkoobchodní prodej dodávka od zaměření až po finální realizaci

Provozní doba

pondělí - pátek
8:30 - 11:30 12:30 - 17:00
sobota
zavřeno

Dodáváme stínící techniku CLIMAX - stínící technika

Aktuality

Rozšíření nabídky o stínící techniku

Rozšíření nabídky o stínící techniku

Dodáváme a instalujeme kvalitní stínící techniku značky CLIMAX Žaluzie. V naší nabíce naleznete široký sortiment venkovních žaluzií, vnitřních žaluzií, venkovních rolet, markýz, pergol, látkového stínění a sítí proti hmyzu. Více o naší nabídce stínící techniky zde.


Stěhování prodejny

Od 1.2.2014 přivítáme naše zákazníky v nových prostorách na adrese Palackého 777, 769 01 Holešov. Na ploše 180 m2 naleznete nejen širokou nabídku vzorů pro vaši novou podlahu, ale i zkušený a odborný personál, který vám ochotně poradí a doporučí vhodné řešení. Těšíme se na setkání.


Nově v nabídce - celoprosklené dveře VV SKLO

Nově v nabídce - celoprosklené dveře VV SKLO

Rozšířili jsme nabídku sortimentu o celoprosklené dveře, které vykouzlí každému interiéru neopakovatelnou atmosféru v podobě nadčasového funkčního prvku. Použité kalené sklo je zárukou jejich vysoké kvality, tvrdosti a užitkovosti. Pevnost kaleného skla umožňuje jakékoli jeho dekorování. více informací


Akce na podlahy FLOOR FOREVER

Akce na podlahy FLOOR FOREVER

Využijte výhodných nabídek na podlahy FLOOR FOREVER a získejte kvalitu za perfektní ceny. Více o akcích na tyto podlahy se dozvíte zde >>>.


PDK Styl s.r.o. - www.pdkstyl.cz - obklady / dveře / keramika

podlahy / dveře / keramika / obklady / dlažba - nejen pro Kroměříž, Holešov, Bystřici pod hostýnem a Zlín